Võidusõidurajad, mida peaksite Euroopas külastama

SISUTURUNDUS

Euroopas toimuvad mõned maailma kõige kuulsamad ja kõige intensiivsemad võistlused. Auto fännidele on need võidusõidu kohad loomulikult püha maad. Selles artiklis leiate mõned võidusõidurajad, mida peaksite külastama.

Nuremburgring, Saksamaa

Nuremburgring  on üks tähtsamaid Euroopa võidusõidu kultuuris. See koht on täielikult prestiižikas,ja autofirmad tulevad sinna, et näidata oma kiiremaid autosid ühel peamiseal võidusõidurajal. Parim aeg ,mis on seal rajal tehtud siiani on Chevrolette Corvette C6 Z06 poolt ning ajaks oli 7:22:68. Muud autod, mis on püüdnud murda rekordit on näiteks Nissan GTR, Lexus FLA ja Dodge Viper ACR.

    

Le Mans Burgatti, Prantsusmaa

Prantsuse Le Mans on koht, kus toimub mitu legendaarset sõitu, kuid kõige märkimisväärsem on ilmselt 24 tunni Le Mans. Iga meeskond koosneb kolmest juhist, kes on valmis võistluse ajal üksteist vahetama. See on võistlus samapalju oskuste kui ka vastupidavuse peale. Võistkonnad üle maailma toovad oma autosid võistlusele, et saada ainulaadne kogemus.

FDM Jyllandsringen, Taani

Kiviviske kaugusel  rootsi piirist, leiame legendaarne raja Taani Jyllands-Ringen, mis avati 1965. Ringraja pikkus on viimastel aastatel varieerunud ja vahemikus 1,7 km ja on nüüd 2,3 km. Jyllandsringen on tuntud oma intensiivsete pöörete pärast.

The Isle of Man Mountain Cruise, Mani saar

See rada on teadaolevalt üks kurjemaid ja kõige raskemaid, mida ära õppida tipptasemel. Tõusud ja mõõnad, teravad pöörded. Sellel rajal peab olema väga tähelepanelik ning hoidma kaks kätt roolil!

Monte Carlo, Monaco

Siis, muidugi, Monte Carlo, kus on suurepärased vaated. Ranniku lähedal jõuavad autod luksuslikku linna. Ideaalne koht puhkamiseks neile, kes tahavad luksuslikku ja sooja puhkust Vahemere kliimas.

Mängi võidusõidu ajal

Kuigi võidusõidud on põnev iseenesest, on palju inimesi kellele meeldib vürtsi lisada nendele veel meelelahutusega nagu kihlveod. Tänapäeva tehnoloogiaga on viimasel hetkel võrgu kaudu väga lihtne panustada.Täna päeval on tehtud spordiennustused nii lihtsaks, et isegi kui siis kui just võidusõit on alanud, saad veel läbi interneti panuseid teha. Veebisait, keda võiks soovitada näiteks on Coolbet, kes on keskendunud spordiennustustele.

blog comments powered by Disqus