Võidukarikad Laiuse ja Pala korvpallitüdrukutele

Kui varasematel aastatel toimusid kõik maakonna tüdrukute meistrivõistluste mängud ühe õhtupooliku jooksul, siis nüüd kestis turniir ligi kolm kuud ning mängud toimusid Puurmanis, Palal ja Laiusel. Seega oli mängude vahel piisavalt aega treenida ja mänguvormi parandada. Kolmes vanuseklassis osales kokku 11 võistkonda ja põnevust jätkus viimase vooruni, sest kõikides vanusegruppides oli enne seda lõpptulemus veel lahtine.

B-vanuseklassis (osales neli võistkonda) olid nii Laiuse kui Põltsamaa kogunud kolm võitu ja kolmanda vooru omavaheline mäng pidi otsustama üldvõitja. Mäng kujunes siiski ühepoolseks ja lõppes Laiuse tüdrukute 72:6 võiduga. Maakonna meistriteks krooniti Pilvi Peets, Evelyn Erikson, Kadri Aare, Mariliis Lepist, Madli Kasemaa, Liina Palm, Minna Kuslap ja Kristi Välbe. Kolmanda koha mängus alistas Jõgeva Ühisgümnaasium Puurmani 40 : 3.

C-vanuseklassis (osales neli võistkonda) tõi lõpplahenduse samuti Laiuse ja Põltsamaa vaheline mäng. See oli küll tasavägisem kui vanema vanuseklassi finaal, lõppes aga samuti Laiuse tüdrukute kindla 51:19 võiduga. Võitnud võistkonda kuulusid Minna Kuslap, Liina Palm, Kristi Välbe, Merilin Pärn, Maili Pärs, Kadri Arula, Liivika Sokk, Kadi Lille ja Diana Alits. Kolmas koht läks Palale, kes võitis 22:8 Jõgeva Ühisgümnaasiumi.

Mini-vanuseklassis konkureerisid omavahel Pala ja Laiuse. Üldseis jäi viiki, kuid parema korvide vahega kuulus kolmas karikas Pala tüdrukutele (treener Virge Otsa). Võistkonda kuulusid Külliki Otsa, Kadi Otsa, Klaarika Rattasepp, Meriliy Müürsepp, Paula Paluoja, Annela Laumets, Jane Vadi, Jaana Pärn ja Kristel Ottson.

<P align=justify>Väljaspool arvestust osalesid turniiril ka Saduküla tüdrukud. Loodetavasti toimuvad tüdrukute meistrivõistlused ka tulevikus ning loodetavasti saavad siis heitlused olema veelgi põnevamad ja võistlejaterohkemad.

VALLO VÄLJAOTS

blog comments powered by Disqus