Virtuses maadeldi Vooremaa auhindadele

Võidurõõmu said kahe päeva jooksul maitsta ka paljud Jõgevamaa maadlejad. Laste vanuserühmas (kuni 11-aastased) sai kreeka-rooma maadluses kuni 20 kg kaalukategoorias esikoha Mattias Säärits (Jõgeva raskejõustikuklubi Ramm), õpilaste vanuserühmas (kuni 15-aastased) kuni 42 kg kaalukategoorias Ander Vaher (Põltsamaa), kuni 47 kg kaalukategoorias Ardi Andruse (Põltsamaa) ja kuni 85 kg kategoorias Sander Kütt (Põltsamaa). Vabamaadluses tulid õpilaste vanuseklassis võitjateks põltsamaalased Termet Ploovits (kuni 23 kg), Marek Kütt (kuni 26 kg), Ander Vaher (kuni 42 kg), Ardi Andruse (kuni 47 kg) ja Sander Kütt (kuni 73 kg). Naistemaadluses oli kuni 57 kg kaalukategoorias parim Põltsamaa neiu Johanna Kikkas. Võideti ka teisi ja kolmandaid kohti.

Kreeka-rooma maadluses oli võistkondlikus arvestuses 20 spordiklubi ja ?kooli hulgas parim Märjamaa maadlusklubile Juhan, Jõgeva Ramm oli viies ja Põltsamaa spordikool seitsmes. Vaba- ja naistemaadluses (osales 20 klubi ja kooli) läks võistkondlik esikoht Põltsamaa spordikoolile, Jõgeva Ramm oli kuues.

Võistluste avapäeva tegi noorte maadlejate jaoks meeldejäävaks kahekordse maadluse maailmameistri August Englase ja Raivo Järvi ehk Onu Raivo kohalviibimine. ?See on väga hästi korraldatud võistlus,? ütles Eesti Maadlusliidu peasekretär Mehis Kard. ?Üks selle omapära on see, et võisteldaks nii kreeka-rooma kui ka vabamaadluses, teine see, et siin saavad tihti esimese võistluskogemuse need, kes samal sügisel alles treeninguid alustanud.?

RIINA MÄGI

</FONT>

blog comments powered by Disqus