Virtuses kohtuvad liidrid

Saalijalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas toimub laupäeval Jõgeva spordihoones Virtus oluline mäng, kui kell 19 kohtuvad omavahel liidrid – Jõgeva SK Noorus-96 ja Rõuge Saunamaa. Mõlemad meeskonnad on turniiril seni tunnistanud vaid võite.

SK Noorus-96 alistas viimati Padise Rummu Dünamo II 11:4 (5:1). Jõgeva meeskond jäi küll juba 2. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid edasises mängus oldi vastasest mäekõrguselt üle. Väljakuperemehed jõudsid oma teise väravani alles 8:1 seisul.

Jõgeva meeskonnas oli hoos Kaarel Põldma, kes lõi koguni kuus väravat. Kaks korda skooris Mairo Tikerberi ning korra said jala valgeks Stenver Kleimann-Leimann, Andro Lepp ja Jürgen Hiljurand.

Tõeline väravatesadu leidis aset aga esiliigas, kus FC Jõgeva Wolves viigistas 10:10 (3:4) Rummu Dünamoga. Mängu algus oli jõgevalastele raske, sest juba 3. minutiks jäädi 0:2 taha. Siiski jõuti 11. minutil 3:3 viigini ning poolaeg kaotati minimaalselt – 3:4.

Teisel poolajal oli Jõgeva kogu aeg tagaajaja rollis. Suurim kaotusseis oli 5:8. Kui algas eelviimane minut, oli Wolves taga 8:10, kuid siis õnnestus Eduard Kovbasnjukil (kokku kolm väravat) ja väravavaht Kristo Päkkol (teine tabamus mängust) lüüa kaks väravat ja mäng päästa. Seega võitluslik 10:10 viik. Jõgeva poolt lõi veel Martin-Gert Pärli kolm ja Timo Erkki Huttunen ning Igor Pavlov ühe värava.

Pühapäeval, 2. detsembril mängivad „hundid” Virtuse kodusaalis kell 17 Sillamäe JK Dinaga.