Virtuse pallimängusaal sai nägusamaks ja turvalisemaks

Spordikeskus Virtus avati 1989. aastal ja sellest ajast polnud pallimängusaali remonditud. Tänavu suvel jätkus Virtuse renoveerimine, mille käigus osaühing Stesamex viimistles saali seinad ja paigaldas radiaatoritele vineerkatted.

?Seina värvitoonide väljavalimisel oli palju abi Virtuse ruumides töötava Jõgeva kunstikooli direktori Anne Nurmiku soovitustest,? lausus osaühing Stesamex juhataja Andres Stein.

Hoopis teistmoodi saal

?Pärast suvepuhkust on pallimängusaalis alustanud treeninguid saalihoki- ja tennisemängijad, peagi hakkavad harjutama ka võrkpallurid. Sportlased on avaldanud arvamust, et pallimängusaalis on nüüd hoopis teine miljöö. Turvalisust silmas pidades kiidetakse radiaatorite katteid,? rääkis spordikeskuse juhataja Toomas Klaarman.

Osaühing Stesamex uuendas ka jõusaali. Elektritöid tegi spordihoones osaühing Autsec.

Spordikeskuse renoveerimiseks kulus 251 000 krooni. Suurem osa rahast saadi linnaeelarvest. Klaarman märkis, et kõike plaanitut ei jõutud siiski rahapuudusel teha. ?Pallimängusaal jäi sisustamata uute toolidega ja paigaldamata suuremõõtmeline vaheuks pallimängusaali ja maadlussaali vahele. Maadlussaali kasutatakse ühtlasi ka laoruumina. Nendeks töödeks kulunuks 80 000 krooni, mis aga saamata jäi,? lausus Klaarman.

Treeningrühmi rohkem

Rääkides Virtuse spordielust, ütles Klaarman, et maja kasutavate treeningrühmade arv on suurenenud, mistõttu sobiva aja leidmiseks tuleb vaeva näha. Virtuses töötavad võimekad ja professionaalsed treenerid. Kui võtta arvesse, et alates 2006. aasta sügisest saavad treenerina töötada vaid kvalifikatsioonitunnistuse omanikud, on see igati teretulnud,? märkis spordihoone juht.

Tänavu sügisel ja talvel toimub Virtuses mitmeid tähelepanuväärseid spordiüritusi. 14. oktoobril tähistatakse pidulikult spordiklubi Tähe 10. aastapäeva. Kaasa elada saab Sylvesteri meeskonna ja Läti võrkpallurite kohtumisele, rahvusvahelisele saalihokiturniirile Jõgeva Karikas, ajalehe Voorema karikavõistlustele maadluses, korvpalliturniirile Forte Cup.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus