Vineeritehas võtab ilmet

Jõgeva-Põltsamaa maantee lähistele on lühikese ajaga kerkinud kaasaegne AS Plywood tootmishoone, kus hakatakse tootma kvaliteetset vineeri.


Viruveresse rajatava vineeritehase sarikapidu peeti 18. jaanuaril. Tehase juhtide sõnul tõestab graafiku järgne tööde kulg, et ehituslikult on suur osa tööst ära tehtud ning tehase üldmulje hakkab ilmet võtma.

Ettevõtte juhid usuvad, et sarikapeo tulemusena on ettevõtte õnn tagatud ning majavaimuga head suhted loodud. „Meie jaoks on vineeritehase ehitamine huvitav ja auväärt väljakutse. Koos ehitajatega viibivad objektil seadmeid paigaldavad meeskonnad ja see eeldab hästi toimivat koostööd. Omalt poolt tänan tublisid ehitusmehi ning AS Plywood meeskonda,” lausus AS Ehitustrust objektijuht Erkki Õun.

„Meie oma meeskonna poolt teeme kummarduse ehitajate ees. Palju tööd on veel ees, aga samas on rõõm tõdeda, et senine koostöö on hästi õnnestunud,” rääkis AS Plywood tegevjuht Randel Veerits.

Tehase personalijuhi Evelin Varoli sõnul tegelevad nad praegu aktiivselt vineeritehases töötamisest huvituvate inimeste tööle kutsumisega. „Hetkel oleme välja kuulutanud mehaaniku, elektriku, kontoriassistendi ja töökeskkonnaspetsialisti konkursi. Alates aprillikuust hakkame korraldama vestlusi tootmistööle asuda soovivate inimestega. Huvilised võiksid meiega ühendust võtta emaili või telefoni teel. Hea võimalus meie meeskonna esindajatega kohtumiseks on 7. märtsil Jõgeval toimuval töömessil. Toomise esimene vahetus alustab väljaõppega juba suvel. Aasta lõpuks pakume tööd kuni 150 inimesele,” rääkis Evelin Varol.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus