Villeroy & Boch nõud on klassika sinu peolaual

SISUTURUNDUS

Pühad on saabumas – tähista neid koos oma kallimatega ühise laua taga. Kokka maitsvaid roogasid ja üllata põnevate maitsetega. Selleks, et igaks külaskäiguks oleks kodu seatud jõulurüüsse, mõtle ka sellele, kuidas kaunistada lauda. Kui sul on kodus Villeroy & Boch nõud olemas, pole muret ideaalse lauakatte loomisega, sest just selle firma tooted on niivõrd kvaliteetsed ja universaalsed, et sobivad nii jõulu-, sünnipäevalauale. Kuidas kaunistada jõululaud ja valida sobivad Villeroy & Boch nõud?

Klassikalised Villeroy & Boch nõud

Väheste kaubamärkide kohta saab öelda, et nende toodetest on saanud klassika. Üheks neist aga on kindlasti Villeroy & Boch, sest nende nõud on niivõrd ajatud, aga samas unikaalsed, et sobivad kasutamiseks igal pühapäeval, kui kogu oma perele või sõpradele valmistad brunchi, aga ka siis, kui kutsud külla jõulu õhtusöögile. Kui sul on vaja soetada uued Villeroy & Boch nõud, siis tea, et suure valiku heade hindadega leiad nii hansapost.ee kui ka kaup24.ee e-poodidest. Hellita iseend varajase jõulukingiga või üllata kedagi erilist. 

Vali endale sellised Villeroy & Boch nõud, mida sul juba ei ole. Vaata enda kappi ja pane kirja kõik nõud, mis sul on puudu. Kas selleks on pokaalid, praetaldrikud, veeklaasid või hoopiski söögiriistad? Selleks, et korraldada pidusööke, on kindlasti vaja, et sul oleks olemas piisavas koguses järgmiseid nõusid:

  • supi- ja praetaldrikud;
  • desserdi taldrikud või pokaalid;
  • veini ja šampanja pokaalid;
  • veeklaasid;
  • söögiriistad;
  • serveerimisnõud ja -riistad;
  • kohvitassid.

Seejärel, kui tead, mida vajad, leia kõik vajalikud Villeroy & Boch nõud, et saaksid valmistuda juba varakult ette imeliseks pidusööminguks. Leia kas klassikalised valged või mustrilised Villeroy & Boch nõud, mis kaunistavad iga söögilauda. Valik on sinu ja sõltub suuresti sinu maistest ja eelistustest. Valged ja klassikalised Villeroy & Boch nõud on suurepäraseks valikuks just seetõttu, et neid saab kasutada olenemata hooajast või pidustusest. Kui soovid unikaalset lauaseaded, siis kombineeri erinevad Villeroy & Boch nõud, näiteks vali mõned klassikalisest valgest kollektsioonist ja teised mõne meelepärase mustriga. Nii saad luua kauneid lauakatteid igaks soovitud sündmuseks.

Villeroy & Boch nõud on ideaalseks jõulukingiks

Villeroy & Boch nõud sobivad hästi ka kingiks kõigile neile, kes on hiljuti kolinud uude koju või armastavad alatihti parimaid sõpru ja sugulasi võõrustada. Üllata kauni ja praktilise kingitusega enda ema, õde või head sõbrannat. Kunagi ei ole liiga palju kohvitasse või pokaale, leia just sinu kallimale inimesele meelepärase disainiga Villeroy & Boch nõud ja paki need kaunisse paberisse. Usume, et selline kingitus meeldib sinu kallimatele inimestele väga.

Jõuluteemaline Villeroy & Boch kollektsioon on nagu rusikas silmaauku, kui otsid kingitust jõuludeks. Me kõik armastame säravat ja õdusat jõuluaega ja just sellised kvaliteetsed Villeroy & Boch nõud aitavad seda luua ka söögilaual. Kaunista laud armsate tasside, taldrikute ja serveerimisnõudega ja lisa lauale teemakohane lina ning lilled. Valmista maitsev õhtusöök ja naudi oma kallimatega ühist aega!

blog comments powered by Disqus