Viljar Vallimäed vaevas Itaalias viirushaigus

Peaaegu terve märtsikuu on pikamaajooksja Viljar Vallimäe veetnud Itaalias treeninglaagris, kus ta aga möödunud nädalal viirushaigusega võitlema pidi.

Reedel kirjutas Viljar Vallimäe oma blogis, et kuigi ta vastupanu osutas, sai haigus temast möödunud nädala alguses ikkagi võitu.

“Hommikul olin ikka küllaltki vihane, kuid hiljem leppisin olukorraga. Haigeks võib ju kõikjal jääda,” nentis sportlane. Samas pole haigestumine noormehe sõnutsi vastuvõetav ei  võistluste ega treeninglaagri ajal.

Haiguse tõttu ei käinud Vallimäe eelmise nädala esmaspäeval ja teisipäeval üldse jooksmas. “Tegin vaid väikese jalutuskäigu, et ei peaks terve päev toas passima,” kirjutas Vallimäe oma blogis. Õnneks möödus haigus kiiresti ning kolmapäeval sai ta juba soojendusjooksu ning jooksuharjutusi teha, et lihaseid toonuses hoida.

Möödunud kolmapäeval  oli Vallimäel ka sünnipäev, mida tal on tulnud juba mitmel aastal kodumaalt kaugel tähistada.

“Ühel korral olin sünnipäeva ajal Keenias ja teisel korral loksusin rongiga Kislovodski laagrist kodu poole,” meenutas Vallimäe ning tänas kõiki sõpru ja tuttavaid, kes teda sel päeval meeles pidasid.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus