Viimased kodumängud punkte juurde ei toonud

Jalgpalli Eesti meistrivõistluste II liigas mängisid Jõgeva klubid möödunud nädalavahetusel oma viimased kodumängud. Punktilisa ei saadud, sest SK Noorus-96 kaotas viimase minuti väravast liiga võitjale FCI Tallinnale 0:1 (0:0) ja FC Wolves sai 2:7 (1:4) lüüa oma lähima rivaali Lasnamäe FC Ajaxi käest.

Nooruse meeskond oli FCI Tallinna vastu terve mängu surve all, kuid pidas kenasti vastu. Ka Jõgeva meeskonnal oli mitmeid häid väravavõimalusi, kuid otsustavatel momentidel eksiti. Neli minutit enne lõpuvilet oli Noorusel suurepärane võimalus skoor avada, kui vastaste värava ees oli 3 – 1 olukord. Kahjuks mängiti üle ning väravat ei tulnud.

Ja kui ise ei löö, löövad teised. Ning kohtumise viimasel, 90. minutil lendas õnnetult suunda muutnud pall hoopis Nooruse väravasse. Seega valus 0:1 kaotus.

FC Wolves mängis Vaimastveres tähtsa mängu Lasnamäe Ajaxi vastu. Kuigi võis eeldada võrdset mängu, kujunes sellest hoopis tallinlaste jõudemonstratsioon. Kuigi Marko Murumaa viis 11. minutil Wolvesi 1:0 ette, oli see ka kõik. Juba üheksa minutit hiljem juhtisid külalised 2:1. 82. minutiks kasvas nende eduseis 7:1-le, kuni viimasel minutil lõi teise vastuvärava Eduard Kovbasnjuk.

Eeloleval nädalavahetusel mängivad mõlemad meie meeskonnad liigaturniiri viimase kohtumise juba võõrsil.