Veigo Tumaševski valiti piirkonna juhiks

Kolmapäeva õhtul toimunud Reformierakonna Jõgeva valla piirkonna üldkoosolekul valiti piirkonna esimeheks Veigo Tumaševski.
Koosolekul otsustati, et piirkonnal on kuueliikmeline juhatus, kuhu lisaks piirkonna juhile osutusid valituks Silja Piir, Girt Kaarepere, Viktor Svjatõšev, Raivo Kadaja ja Priit Kirsimäe.
Jõgeva valla piirkonna juhi Tumaševski sõnul on Reformierakond Jõgeva valla juhtimise juures olnud juba pikki aastaid. „Korraks olime opositsioonis, aga see aeg tegi meie meeskonda ainult tugevamaks. Valimisprogrammi koostamisel oli meile tähtis, et valla elanike huvide ja soovidega arvestataks. Reformierakonna jaoks on oluline, et valimistel antud lubadused ka ellu viidaks.“
Tumaševski tegutseb selle nimel, et jätkuks töö kindla ja ühtse meeskonnana. „Korraldame sisemisi arutelusid päevakajalistel teemadel ja oleme pildis erinevatel üritustel. Töötan ka selle nimel, et meie piirkonna 208 liikme kaasatus suureneks ja meeskond oleks piisavalt atraktiivne, äratamaks huvi kaasa lööma ka inimestel, kes ei ole hetkel erakonnaga seotud,” lausus Tumaševski.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus