Veetrasside ehitus kasvatas Põltsamaa Greidi käivet pooleteise miljoni võrra

Paarikümne töötajaga ettevõttele oli vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitamine viimase aja mahukaimaks tööks. ?2004. aastal ehitasime vee- ja kanalisatsioonitrasse 2 miljoni krooni eest. Peagi algavad järjekordsed trasside paigaldamistööd Põltsamaal Kingu ja Kuperjanovi tänava ning Tartu maantee lõigul,? ütles osaühingu juhataja Andres Vään.

Ettevõtja märkis, et masinatest on trassitöödeks vaja peamiselt traktoreid, ekskavaatoreid, laadureid ja maatihendajaid. Vastavalt võimalustele on Põltsamaa Greid oma masinaparki ka nüüdisajastanud. Möödunud aastal osteti ekskavaator New Holland ja maatihendajad.

Põltsamaa Greid on vee- ja kanalisatsioonitrasse ehitanud nii Põltsamaa Varahalduse tellimusel kui ka alltöövõtjana. ?Firma on taganud trasside paigaldamisel kõrge kvaliteedi ja sellele ettevõttele jätkub tööd ka edaspidi,? lausus Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots.

Osaühingult Põltsamaa Greid on nii Jõgevamaal kui ka teistes piirkondades tellitud töid teede, kraavide ja truupide rajamiseks. Mitmete Põltsamaa asutuste ja ettevõtete tellimusel koristab firma lund. ?Lumekoristust on meilt tellinud ka Järvamaa Imavere vald,? ütles Andres Vään.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus