Väravakood murti lahti

Kui viimati sai Lõuna-Eesti hokiliigas mängiva SK Pedja meeskonna kohta kirjutatud, et väravate viskamine on sootuks unustatud ja neid tuleb oodata kui päikesevarjutust, siis viimane mäng Tartus kummutas selle müüdi.

Nimelt saavutasid Jõgeva hokimehed möödunud kolmapäeval Tartu Lõunakeskuse jäähallis suure 9:1 võidu. Sellise skooriga alistati Jäämurdjate meeskond, keda avaringis oli võidetud 4:3.

Treener Kaido Poomi sõnul mängiti vastane üle igas mängufaasis. “Eriti hoos oli ründekolmik Hannes Pagi – Raul Kivi – Margus Guss, kelle kiirusele polnud tartlastel midagi vastu panna.”

Möödunud neljapäeval nägi kalenderplaan Jõgeval ette mängu Viljandi meeskonnaga, kuid paukuv pakane sundis selle mängu edasi lükkama. Pühapäeval pidi SK Pedja meeskond lõpetama oma teise ringi mängud Äksis, kuid seekord soovisid viimased ise mängu edasi lükata. Nüüd peaks see kohtumine aset leidma homme õhtul.

Kuid juba täna võõrustab Jõgeva meeskond kolmanda ringi avakohtumises koduväljakul Tartu Jäämurdjate esindust. Mäng algab kell 19.

Turniiritabelit juhib hetkel 10 punktiga kaheksast mängust HC Viljandi. SK Pedja meeskonnal on 9 punkti, aga üks mäng vähem peetud. Jäämurdjad on kogunud 8 punkti, aga seda kuuest kohtumisest. Nii et täna on kaalul tähtsad punktid.

i

IMRE ERIMAA

blog comments powered by Disqus