Valmis Peipsimaad tutvustav veebileht

Mittetulundusühing (MTÜ) Peipsimaa Turism on välja andnud põhjaliku Peipsimaa kaardi ja avas uue, ühtset Peipsimaad tuvustava veebi www.visitpeipsi.com.
Selleks, et külaline leiaks kogu Peipsimaad puudutava turismiinfo ühest allikast, avasime Peipsimaa turismi tutvustava veebi www.visitpeipsi.com.
Seni oli Peipsimaa turismi info jagunenud nelja maakonna (Ida-Virumaa, Jõgevamaa, Tartumaa, Põlvamaa) infoportaalide vahel, aga uues veebis on Vasknarvast Võõpsuni (ja isegi Värskani) kogu turismiinfo ühes kohas hõlpsasti kättesaadav.
Peipsimaa külaline leiab visitpeipsi.com infot Peipsimaa vaatamisväärsuste kohta, samuti majutuse ja söögikohtade kohta. Huviline saab Peipsimaa kaardil just endale huvipakkuva marsruudi koostada.
Eraldi on välja toodud info Peipsimaa ürituste ja sündmuste kohta. Suvise Peipsimaa ürituste tutvustusest leiab enam kui 100 suvist sündmust – laadad, kontserdid, suveetendused, spordiüritused. Veebi tehnilise toe ja kujundusega aitasid Wiseman ja Altex Marketing, rahastas Eesti Kalandusfond Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Koja
kaudu. Projekti viis ellu ja infot hoiab aktuaalsena MTÜ Peipsimaa Turism.
Trükist on ilmunud ka uus ja põhjalik Peipsimaa kaart mõõtkavas 1: 185 000. Peipsimaa kaardi tekst tutvustab Peipsimaa kultuuri- ja loodusväärtusi, huviväärsuste info on koos GPS koordinaatidega. Peipsimaa kaart annab hea võimaluse omapäi liikumiseks kogu
Peipsimaal, sest kirjas on ka majutuskohad, puhkekohad, söögikohad ja isegi raha väljavõtmiskohad.
Kaart valmis koostöös Regioga. Projekti rahastasid Peipsimaa leader-tegevusgrupid : Peipsi- Alutaguse Koostöökoda, Jõgevamaa Koostöökoda, Tartumaa Arendusselts, Piirveere liider ja Peipsi Kalanduspiirkonna Arendajate Kogu. Kaardi väljaandja on Peipsimaa Turism MTÜ ja trükiarv 20 000. Kaarti jagatakse tasuta turismiinfokeskustes ja Peipsimaa turismiinfopunktides.

KAJA ALLILENDER,

MTÜ Peipsimaa Turism juhataja

blog comments powered by Disqus