Valimisliit Ühine Põltsamaa kutsub liituma tegusaid inimesi

Valimisliit Ühine Põltsamaa kutsub endaga liituma tegusaid ja kogu valla arengust huvitatud inimesi, kellega koos minna vastu sügisel toimuvatele kohalikele valimistele.
Valimisliit Ühine Põltsamaa asutati enne eelmisi valimisi eesmärgiga väljendada ühinenud piirkondade inimeste huve kohalikul tasandil. Valimisliit võitis Põltsamaa vallas 2017. aasta kohaliku omavalitsuse volikogu valimised ning sai volikogus 9 mandaati.
Kohaliku omavalitsuse volikogu valimistel ei oma tähtsust erakondlik kuuluvus, vaid soov rääkida kaasa kõiki puudutavates kohaliku elu küsimustes ja tahe midagi kodukoha hüvanguks ära teha.
Valimisliiduga Ühine Põltsamaa on tänaseks liitunud üle kolmekümne kohaliku sädeinimese. Nende seas on ettevõtjaid, kogukondade ja vabaühenduste eestvedajaid ning oma ala tippspetsialiste.
Teiste hulgas on valimisliiduga täna abivallavanem Karro Külanurm, SA Põltsamaa Tervis juht Merle Mölder, tunnustatud psühholoog Karmen Maikalu, paljude valla arendusprojektide algataja ja elluviija Kristi Klaos, Kuningamäe terviseradade arendaja ja Kamari külavanem Indrek Eensalu, Pajusi mudajooksu korraldaja Elmo Krumm, Adavere mõisaseltsi eestvedaja Evi Rohtla ning ettevõtjad Toivo Peets, Aivo Saar, Raik Matekainen, Lembit Paal ja paljud teised, s.h ka uusi ja noori teotahtelisi tegijaid.
2021. aasta kohalikel valimistel oleme jätkuvalt ühtsed ning soovime koos panustada koduvalla paremaks tegemisel. Kui tahad anda oma panuse piirkonna heaks ning meie väärtushinnangud ühtivad, siis liitu valimisliiduga. Valimisliiduga ühinemiseks anna endast teada info@ühinepõltsamaa.ee.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus