Väino Allipere tütrepoeg sai vanaisa mälestusvõistlustel taas esikoha

Järjekordsetele kardivõistlustele Kuningamäele oli võistlema tulnud üle poolesaja sportlase. Võistlused avas Väino Allipere tüar Merle Kallas.

Ranno Kallas võitis masinaklassis Rotax Max ülekaalukalt nii eelsõidu kui ka finaalsõidu. ?Hea oli vaadata, kuidas noor spordimees jällegi tammepärjaga auringi sõitis. Ranno hakkas oma vanaisa nimelistel võistlustel osalema väikese poisina. Nüüd on ta iga aastaga mehisemaks ja tõsisemaks muutunud ja täiskasvanute klassi jõudnud,? rääkis mälestusvõistluste peakorraldaja ja peakohtunik Peeter Kallasmaa. Teiseks tuli masinaklassi Rotax Max arvestuses Martin Täht, kelle vanemate suvekodu on Sadukülas. Masinaklassis Rotax Junior, milles sõidavad 16-aastased ja vanemad sportlased, võitis esikoha Kenneth Hildebrand, teiseks tuli Kert Vellamaa. Kenneth Hildebrand võistleb edukalt ka Eesti meistrivõistluste arvestuses. Masinaklassis Micro sai esikoha Karl Saare, kartautode Cadett sõidus oli parim Ralf Aron.

Mälestusvõistlusel edukatele osalejatele andis auhinnad üle Väino Allipere tütar Merle Kallas.

Väino Allipere mälestusvõistlus on üldse kõige pikema traditsiooniga võistlus, mida korraldab Saduküla Kardiklubi

Peeter Kallasmaa märkis, et Kuningamäe kardiraja piirkonnas on nüüdsest ka WIF leviala, mida ka Allipere mälestusvõistlustel aktiivselt kasutati.

Osaühingu Joosti Aiand juhataja Rein Joost kinkis Kuningamäe spordikompleksi kaunistamiseks roosiistikuid.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus