Vaimastvere Illi mängis Tallinnas 0:0

Vaimastvere Illi jalgpallimeeskond mängis möödunud kolmapäeval Tallinnas A. Le Coq Arena kõrval asuval muruväljakul sõprusmängu Eesti Jalgpalli Liidu meeskonnaga. Nii, nagu õhtusel peamängul Eesti-Horvaatia, jäid ka eelmängul väravad puutumatuks – 0:0.

Algselt pidi Illi ja EJL kohtumine toimuma peaareenil, kuid eelmisel kahel päeval sadanud vihm tegi väljaku pehmeks ning staadioni hooldajad ei riskinud väljakut enne maavõistlust kasutada.

Illi ja EJL mäng möödus tasavägiselt ja võrdsete võimaluste juures. Vaimastvere jalgpalluritel oli mitmeid häid võimalusi skoori avamiseks, kuid ikka takerduti viimasel hetkel. Korra käis Eduard Lehtmetsa poolt löödud pall ka põiklatis.

Seevastu avanes väljakuperemeestel suurepärane võimalus skoor avada teisel poolajal, mil teeniti penalti. Kuid taas tegi suurepärase tõrje Illi puurilukk Timo Limberg, kes pareeris karistuslöögi. Nii et lõpuvile kõlades ilutses tablool 0:0.

Seejärel löödi mängujärgseid penalteid, kus Vaimastvere meeskond realiseeris kõik viis lööki, kuid jalgpalliliit oli täpne kolmel korral. Eksis ka president Aivar Pohlak. Seega said mängujärgsetes penaltites 5:3 paremuse Illi mängijad. Õhtul elati aga kaasa Eesti-Horvaatia mängule.

Lepiti kokku, et meeskonnad kohtuvad tänavu ka Paduveres. See kohtumine saab teoks reedel, 9. juulil, mil toimub ka talumuuseumi konverents.     

iii

TIIT LÄÄNE

blog comments powered by Disqus