Vaiatus korraldatakse taas noorte disainerite konkurss

Ootame kõiki Jõgevamaa noori vanuses 8-18  aastat registreerima end Jõgevamaa Noorte Disainerite Konkursile. Eelregistreerimine kestab 15. maini, konkurss toimub augusti algul Torma vallas Vaiatu külas.

Registreerumiseks ootame kirju aadressile moodnenoor@gmail.com või internetikeskkonnas Facebook lehel Jõgevamaa Noorte Disainerite Konkurss. Sellel lehel saate tutvuda ka eelmiste aastate konkursifotodega. Osalema on oodatud ka need noored, kes käesoleva aasta jooksul on saanud või veel saavad 18. Peaauhind on sel aastal overlokõmblusmasin firmalt Marevik OÜ.

Tänavune Jõgevamaa Noorte Disainerite Konkurss on juba viies ja selle eesmärk on anda kõikidele soovijatele ühesugused võimalused oma loovust ja annet näidata. Kõik osalejad saavad rõivaste õmblemiseks vajalikud kangad korraldajatelt, meie omakorda oleme need saanud toredatelt annetajatelt, kelle hulgas on nii eraisikuid kui ka ettevõtteid. Lubatud on ka taaskasutus. See tähendab, et uute esemete õmblemiseks on lubatud kasutada vanu rõivaid, kardinaid, vaipu, katteid jne. Vajadusel on lubatud lisaks osta  lisatarvikuid: lukke, trukke, paelu, pitse jms. Uusi kangaid poest osta ei või.

Rõivaid ei pea õmblema endale, neid võib teha sõbrannale, vennale, vanaemale või ka lemmikloomale.

Siinkohal üleskutse kõikidele, kelle on kodus kangaid seisma jäänud: võite neid julgelt meile pakkuda. Noored teevad neist kindlasti midagi väga toredat !

Ootame rohket osavõttu ja häid ideid!

JANIKA LÄÄNESAAR, konkursi peakorraldaja

blog comments powered by Disqus