Vägev töö, Jõgeva!

Suured rõõmusõnumid jõudsid jõgevamaalasteni pühapäeva õhtul, kui Jõgeva põhikool tuli TV 10 Olümpiastardi võistlusseerias teisele kohale. Nii kõrget kohta pole Jõgeva veel saanud, siiani on kõrgeim olnud viies. Ja ega treeneri ja kehalise kasvatuse õpetaja Piret Kolli sõnul ei olnud üldse alust arvatagi, et vähemaga lepitakse. Õpilased olid valmis, vorm oli hea, treener oma töö teinud. Ning kõik see sai vääriliselt Kuressaare staadionil tasutud.
Õpilastele ja treenerile, kes on pidanud tööd tegema praktiliselt olematutes tingimustes ilma päris oma õige „koduta“, on see võit ilmselt veelgi magusam. See on märk sellest, et kui väga tahta, saab ka väga piskuga teha suure tulemuse.
Aga kohalikule omavalitsusele võiks nii suure võistluse teine koht olla kõvaks äratuskellaks: õpilased, treenerid ja spordisõbrad juba ootavad uut spordihoonet. Nad ei taha trotsida kehva ilma, sõita Tartusse või leppida vähemaga. Meie noored sportlased väärivad parimat, pakkuge neile ometi seda! Näidake, et usute sporti, treeneritesse ja ennekõike nendesse noortesse, kes meile kõige ehedamat spordiilu pakuvad.
Uus kooliaasta on ees ja uued võistlusedki tulemas. Piret Koll lubas, et allahindlusi ei tehta ja Eesti meistrivõistlusteks käib tihe valmistumine.
Eesmärgidki on kõrged ja kui noorematest klassidest tuleb hoogsalt pealekasvu, on Jõgeva spordiedu kindel. Tubli töö, Jõgeva põhikool ja Piret Koll!

blog comments powered by Disqus