Uuskasutuskeskuse kaubik peatub Jõgeval

Sel laupäeval on Jõgevat külastamas koostöös Jõgeva vallavalitsusega Uuskasutuskeskuse kaubik, et teha kohalikele mugavaks üleliigseks muutunud asjade äratoomine.


Heas korras asjad saadab Uuskasutuskeskus uuesti ringlusse.
Uuskasutuskeskuse kaubik külastab Jõgevat, et pakkuda jõgevalastele mugavat võimalust kodust ära tuua seisma jäänud heas korras asjad. Kaubik peatub laupäeval, 16. jaanuaril kell 11–13 Jõgeva vallavalitsuse (Suur 5) parklas.
Kaubikusse saab ära tuua need asjad, mida majapidamises enam ei vajata, kuid mis on jätkuvalt heas korras ja kasutuskõlblikud. Oodatud on puhtad ja terved rõivad, jalatsid, mänguasjad, nõud, raamatud, spordi- ja hobitarbed, väiksem kodutehnika. Üle Eesti tegutsev Uuskasutuskeskus suunab heas korras asjad uuesti ringlusse.
Uuskasutuskeskuse kaubik külastab Eestis erinevaid paiku selleks, et teha üleliigseks muutunud asjade annetamine mugavamaks. Paljudes kohtades on rõivakonteinereid, ent kahjuks raamatud lõpetavad vahel paberi- ja papikonteineris ning mõnigi heas korras ese satub segaolmejäätmete hulka. Uuskasutuskeskuse kaubik võtab heal meelel vastu nõusid ja raamatuid, samuti saab ära tuua veel kasutuskõlblikke hobi- ja sporditarbeid ning väiksemat kodutehnikat. Loomulikult on ka rõivad ja jalatsid oodatud.
See on hea võimalus tuulutada kappe ja teha koju ruumi.
Uuskasutuskeskus sorteerib kõik annetatud asjad ning suunab seejärel heas korras esemed uuesti ringlusse. Osa asju läheb abivajajatele, suurem osa aga sõbralike hindadega müüki. Isemajandava mittetulundusühinguna katab Uuskasutuskeskus annetuste müüki panekuga poodide tegevuskulud. Uuskasutuskeskusel on üle Eesti 14 poodi, neist Jõgevale lähimad kaks kauplust Tartus. Lisaks on Uuskasutuskeskusel e-pood aadressil pood.uuskasutuskeskus.ee.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus