Uus rentnik meelitab Voorele vene turiste

Selleks, et Voore Puhkekeskus end ära elataks, tuleb turgu laiendada. Et Voore asub Peipsile võrdlemisi lähedal, siis püütakse siia tuua peamiselt Venemaa turiste.

“See on meile paras väljakutse, sest Vene turist on küllalt nõudlik,” tõdes külalistemaja juhataja Tiiu Kalling. Esimene uuendus on võõrkeelne koduleht, mis peaks augustist juba toimima.

Loomulikult pole unustatud ka Skandinaavia turiste. “Eelkõige oleme mõelnud rootslastele ja soomlastele. Samas tuleks mõelda ka Norra turistidele, kelle jaoks Eesti viimastel aastatel pisut kaugeks on jäänud,” rääkis Tiiu Kalling. Üheks boonuseks norrakate majutamisel on kaastöötaja Jaanika Tamsoni suurepärane norra keele oskus.

Voore külalistemaja juhatusel on plaan hakata tegema koostööd ümberkaudsete turismitalude ja puhkekohtadega. “Kui meil on maja täis, siis me ei taha klienti minema saata. Me pigem suuname ta siia kusagile lähedale, olgu see siis lähedal asuv Ulge talu, Kuremaa või kasvõi Mustvee,” sõnas juhataja, rõhutades, et nende eesmärk pole teisi ümbruskonna  majutuskohti “välja süüa“, vaid nendega koos töötada. “Konkurents on minu jaoks alati teretulnud,” lisas ta.

Tiiu Kalling ja Jaanika Tamson on alustanud ka Voore külalistemaja aktiivse reklaamimisega välismaal. Selleks on palgatud inimene, kelle palk sõltub sellest, kui palju külalisi Voorele tuleb.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus