Uus aeg toob uued plaanid

Soojemad sulailmad toovad leevendust muremõttetele, mida pikk ja keeruline koroonatalv meis igaühes kindlasti tekitanud on. Kuulsaks saanud lause, et suvi sel aastal sootuks ära jääb, on oma elu elama hakanud. Õnneks tundub Eestimaal siiski olevat rohkem neid, kes suve ärajäämisesse uskuda ei taha ja suve saabumise nimelt kõvasti tööd teevad.
Praegusel ajal võiks turismisektorisse ja hotellindusse panustajaid lausa imelikeks pidada. Kuuleme ju iga päev, kuidas nendel elualadel jätkuvalt halvasti läheb, usk turismi taastumisse on ära kadumas. Kuid Jõgevale kerkib kõigest hoolimata uus hotell, mis mõne kuu pärast kesklinnas oma uksed avab. Kahjuks on teine, kesklinnast veidi kaugemale kerkiva majutusasutuse ehitus stopile pandud, ootama paremaid ja vabamaid aegu. Aga kindlasti tuleb seegi aeg, kus selle avamisest kirjutada saame.
Ettevõtjad on sitked tegelased. Kui ühtmoodi ei saa, siis küllap peab teisiti saama. Paremini läheb neil, kes pole n-ö kõiki mune ühte korvi pannud, vaid tegutsevad mitmel erineval alal.
Turisminduses mõeldakse juba pikemat aega teistmoodi kui varasemalt. On alustatud siseturismikampaaniatega, et liikumisvabaduse naastes kodumaine turism hooga jälle jalad alla saaks. Kõik tegevused on seotud eesmärgiga tulla sellest olukorrast välja tugevamana, paremana ja targemana.
Uus aeg toob uued kombed – kõige tähtsam on püsima jääda.

blog comments powered by Disqus