Uuest aastast muutuvad hinnad

Andsime lehes teada, et alates järgmise aasta 1. jaanuarist tõstame Vooremaa tellimuse hindasid. Oleme saanud tellijatelt rahulolematut tagasisidet, nagu oleks see „pühadeüllatus“, millisena see kindlasti mõeldud ei ole.


Selgituseks tahame teada anda, et hinnatõusu aluseks on meie koostööpartnerite uued hinnakirjad. Nimelt AS Kroonpress, kes Vooremaad trükib, tõstab uuest aastast nii paberi kui ka trüki hinda. Ajalehte levitav AS Eesti Post aga on juba sellel aastal korra tõstnud kojukande ja tellimuste vormistamise teenuste hinda ning alates uuest aastast teeb seda taas. Nii tõuseb tööpäevade kandehind 7,4 protsenti ja laupäevane kandehind koguni 10 protsenti.

Kõik see paneb ka meid olukorda, kus majandusliku tegevuse jätkamiseks oleme sunnitud üle vaatama oma prognoositava tulude-kulude eelarve. Kuna oleme äriühing, siis kahjumiga töötamine pole kahjuks mõeldav.

Hinnatõus puudutab kõige rohkem lühema perioodi tellijaid, kuna see on meie jaoks kõige kulukam. Alates kuueks kuuks ja sealt edasi tellija ühe kuu tellimise hind tõuseb 50 senti. Esialgu ei muutu aga tellija hind e-arve püsimakse korral.

Vastavalt vajadusele vaatame selle üle uuel aastal ja anname siis varakult lugejale teada. Kellel vähegi võimalik, soovitame üle minna e-arve püsimaksega Vooremaa tellimisele. Kõik, kellel on avatud arved pangakontodes, peaks see olema teostatav. Võtke julgelt meiega ühendust ja aitame teid nõuga, kuidas toimida.

Oleme endiselt seda meelt, et ka Jõgeva maakond vajab piirkondlikku ajakirjandust, kes kajastab kõigi maakonna elanike töid ja tegemisi ning annab ülevaate vallavalitsustes toimuvast. Soovime omalt poolt tagasisidet ja ettepanekuid, mida ja kuidas paremini  kajastada.

Meeldivat lugemist!

URVE VIKAT, AS Seitung juhatuse liige

blog comments powered by Disqus