Uued hinnad

Eelmises lehes andsime teada, et alates 1. aprillist tõstame maakonnalehe Vooremaa tellimuse hindu. Oleme saanud tagasi-sidet, et tellijad on rahulolematud, mis on iga hinnatõusu puhul ka mõistetav.


Praegu oleme olukorras, kus meie maakonnalehte on valmis tellijatele koju kandma ainult AS Eesti Post, kes nagu igal aastal tõstis ka tänavu oma kande teenust keskmiselt 11,1%. Lisandub varjatud hinnatõus kõigi muude teenuste puhul.
Seoses alampalga tõusuga sellest aastas, vajavad korrigeerimist ka töötajate palgad, mis tuleb vastavusse viia kehtivate seadustega. Oma hindu korrigeerivad kõik hankijad, kellelt teenust ostame.
Lehe hinnatõus puudutab kõige rohkem lühema perioodi tellijaid, kuna see on meie jaoks kõige kulukam. E-arve püsimakse hindu oleme suutnud hoida kaks aastat samal tasemel. Paraku pole seniste hindadega edaspidine majandamine võimalik.
Oleme endiselt seda meelt, et ka Jõgeva maakond vajab piirkondlikku ajalehte, mis kajastab kõigi maakonna elanike töid ja tegemisi ning annab ülevaate vallavalitsustes toimuvast. Soovime selles vallas tagasisidet ja ettepanekuid, mida ja kuidas paremini kajastada.
URVE VIKAT, ASi Seitung juhatuse liige

blog comments powered by Disqus