Uue lasteaiahoone projekteerimisega seonduvas jõutakse selgusele juunis

Jõgeva lasteaia “Karikakar” uue hoone projekteerimisega seotud teemadering peaks tänavu juuniks lahenduse saama. 

Abilinnapea Mihkel Kübar teatas  linnavolikogu istungil, et linnavalitsus on eelprojekti projekteerijatega kooskõlastanud. “28. mail on linnavalitsuses uus põhiprojekt, millele järgneb ekspertiis ja projekti eelarvestamine. 18. juuniks peaks olema  aga kogu pakett koos selliselt, et me saame selle esitada ehitushankesse.”

“Loodame, et nüüd hakkab lasteaia ehitamine  kulgema plaanipäraselt. -Ootame  pikisilmi lasteaia uue hoone valmimist.  Praeguseks on lasteaiapere Jõgeva ühisgümnaasiumi hoonesse jäänud märksa kauemaks, kui algselt planeeritud oli.  See on nii lastele kui ka õpetajatele  ja töötajatele  väsitav ja stressirohke,” rääkis Vooremaale  lasteaia “Karikakar” õpetaja Liisi Poom, kes kuulub ka Jõgeva linnavolikokku.     

Linnavolikogu arengu- ja majanduskomisjoni liige  Aare Olgo esitas volikogu  istungil   ühe linnaelaniku  palvel küsimuse, kas vastab tõele, et “Karikakra” vanast hoonest on eemaldatud  seinast radiaatorid, ja tundis huvi, kuhu need viidi.

“Radiaatorid viisid ära Jõgeva linna sotsiaalmajas  tööharjutusel osalenud  inimesed ja nende juhendaja. Need toimetati vanametalli kokkuostu. Saadud raha kasutatakse  koolituste korraldamiseks  töötutele. Samamoodi talitati ka Aia 34 koolimaja ehk tulevase riigigümnaasiumi hoone radiaatoritega,” vastas Mihkel Kübar.  

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus