Üllatavad viperused säästukaardi boonustega

Oleme Jõgeva MÜ liikmed ja seega säästukaardi kasutajad Mustvees.

Igal aastal maksti säästukaardi boonust jaanipäevaks ja jõuludeks.

Tänavu alustati boonuse maksmist juunikuu keskpaiku. Kui saime teada oma boonuse summa, tundus asi väga kahtlane. Me ei olnud oma boonustega rahul ja hakkasime asja uurima.

Palusime kõigepealt Jõgevalt boonussummade väljavõtteid. Üllatus oli tõeliselt suur: kõigil meil oli Jõgeva MÜ kauplustes sooritatud ostude arv naeruväärselt väike. Paljud meist olid Jõgeva MÜ andmetel ühes kuus ainult korra säästukaarti A ja O kauplustes kasutanud. Tegelikult teeb enamik meist sisseoste 4?5 korda nädalas ja põhiliselt toidukauplustes.

Kui pöördusime Jõgeva MÜ pearaamatupidaja poole selgituste saamiseks, saime igasuguseid vastuseid. Üks neist oli, et asjaga tegeldakse ja boonuse saame tagantjärele jõuludeks.

Üllatus, üllatus! Kuhu siis said kaduda meie boonussummad? Suurema osa ostude eest tasusime sularahaga, sellepärast ei ole meil võimalik täpset boonussummat ka kindlaks teha. Küll aga võtsime välja Hansapangast väljavõtted kaardimaksete kohta ja võrreldes selgus, et enamik meie ostudest oli säästukaardi boonuste väljavõttes registreerimata.

Kuidas õiglus jalule seada? Miks tehakse reklaami säästukaardi kasutamiseks, kui see ei toimi ja inimesi petetakse (lollitatakse)?

Hea soovitus kõikidele säästukaardi kasutajatele: hoidke alles kõik poole aasta jooksul ostetud kaupade t?ekid ja siis jõulude ajal võrrelge makstavate boonussummadega!

Kirja lõpus on 18 Mustvee elaniku allkirjad

blog comments powered by Disqus