Üleeile sai Jõgeva rahvas esimest korda oma kodulinnas 3D ehk prillikino vaadata

Esimesele, kell 13 alanud 3D seansile, millel näidati koguperefilmi “Käsilased”, kogunes 91 inimest. Annely Ots ja Helari Kirs, kes tulid “prillikino” vaatama koos kolmeaastase poja Sandriga, ütlesid, et film oli tore ja 3D efekt päris uhke vaadata: osa filmi tegevusest olekski nagu saalis toimunud. Ainus häda oli see, et heli oli lapse jaoks ehmatavalt vali: vanematel tuli aeg-ajalt Sandri kõrvad kinni katta. Ruumilist pilti vaatas ta aga hea meelega.

Kui Anneli, Helari ja Sander nägid 3D kino esimest korda, siis kella kolmesele seansile filmi “Terminaator Genisys” vaatama tulnud Riivo Selgis ja Kirill Kampus (pildil) ütlesid, et nad on “prillikino” näinud nii Tartus kui ka mujal, ent rõõmustavad, et saavad seda nüüd ka kodulinnas vaadata.

Jõgeva kultuurikeskuse juhataja Ainar Ojasaare sõnul ei tekkinud uute digitaalsete kinoseadmete esimesel tööpäeval mingeid tehnilisi tõrkeid, filmivaatajate arv oleks võinud aga suurem olla: “Terminaatorit” ja kella kuuesel seansil näidatud filmi “Ted 2” (see ei olnud 3D efektiga) tuli vaatama vastavalt 14 ja 15 inimest. Kes aga üleeile kinno ei jõudnud, saavad samu filme samadel kellaaegadel vaadata esmaspäeval, 3. augustil. Annely Ots ja Helari Kirs lubasid näiteks, et vaatavad esmaspäeval, kui poeg lasteaias on, ära ka “Terminaatori”.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus