Uisumaratoni ettevalmistus kulgeb plaanipäraselt

Eile  Mustvees organiseerimistoimkonna esimehe Aivar Koka eestvedamisel toimunud IV Kalevipoja uisumaratoni teemalisel nõupidamisel tõdeti, et ettevalmistused on alanud edukalt ja võistlustele on registreerunud juba palju uisutajaid.

Korraldajad loodavad, et maratoni läbiviimist soosivad ka jääolud. 26. veebruaril toimuva IV Kalevipoja uisumaratoni peakohtunik Uno Valdmets märkis, et spordisündmuse kordaminekus on  tehtud põhjalikke ettevalmistusi.

“Leitud on majanduslikult tugevaid sponsoreid ja põhjalikult läbi mõeldud reklaamikampaania. Tõsiseks kaasaaitajaks maratonile on Mustvee linnavalitsus eesotsas linnapea Urmas Lauriga ja varasemate kogemuste põhjal võib loota igati head koostööd päästeteenistuse, meedikute, politsei ja piirivalvega,” rääkis ta. Valdmetsa sõnul loodavad korraldajad, et uisumaratoni läbiviimiseks saabuvad ka ideaalsed ilmastikuolud. “Ootame sula, mis järvel praeguse lume ära sulataks ning et siis külm uuesti peale tuleks.”

“Kalevipoja Uisumaraton on nii Jõgevamaal kui teisteski Eestimaa piirkondades ja välisriikideski populaarseks saanud traditsiooniline spordisündmus. Ka maavalitsus annab maratoni õnnestumiseks endast parima,” kinnitas maavanem Viktor Svjatõšev.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus