Turismikonkursil soositakse ehedust

Lähtuvalt eelöeldust ja Lõuna-Eesti brändi kontseptsioonist, on Sihtasutus Lõuna-Eesti Turism traditsioonilised konkursid ?Parim turismiobjekt/projekt? ja ?Parim turismi toetaja? viinud nüüdsest ühise nimetaja ?Ehe Lõuna-Eesti? alla. Konkursi üldeesmärgiks on tõsta Lõuna-Eesti kui turismipiirkonna mainet ja konkurentsivõimet. Alates käesolevast aastast pööratakse hindamisel enam tähelepanu nominentide panusele Lõuna-Eesti turismiregioonile iseloomuliku elulaadi väärtustamisel ja propageerimisel.

Konkursil ?Ehe Lõuna-Eesti? on kaks alakonkurssi: ?Parim turismiobjekt/projekt? ja ?Parim turismi toetaja?.

Konkursi ?Parim turismiobjekt/projekt? eesmärgiks on tõsta Lõuna-Eesti kui turismipiirkonna mainet ja konkurentsivõimet ning motiveerida turismiteenuseid pakkuvaid firmasid tutvustama Lõuna-Eesti puhkevõimalusi. Oluline on tegevuse positiivne mõju  Lõuna-Eesti turismiregioonile tervikuna.

Konkursi ?Parim turismi toetaja? eesmärgiks on motiveerida omavalitsusüksusi ja turismi arendusorganisatsioone arendama Lõuna-Eesti turismipiirkonda ja tõstma selle konkurentsivõimet. Oluline on omavalitsusüksuse või turismi arendusorganisatsiooni tegevuse mõju antud maakonna või kogu regiooni turismi arengule 2007. aastal.

Parima turismiobjekti/projekti ja turismi toetaja nominente saab esitada Lõuna- Eesti maakondade turismiinfokeskustesse 12. oktoobrini. Konkursi võitjad valib SA Lõuna-Eesti Turism nõukogu välja oktoobris 2007. Võitjad kuulutatakse välja SA Lõuna-Eesti Turism vastuvõtul.

Konkursi tingimustega saab tutvuda SA Lõuna-Eesti Turism kodulehel www.southestonia.info.

MARIKA KOOL,
SA Lõuna-Eesti Turism juhataja

blog comments powered by Disqus