Tunnustati Kalevipoja-teemaliste ürituste korraldajaid

Möödunud neljapäeval tunnustati Kasepää rahvamajas tänavuse Kalevipoja Kala- ja veefestivali ning Kalevipoja Rulluisumaratoni korraldajaid   ning pakuti välja selle teemaga seonduvaid uusi ideid.   

Kalevipoja Kala- ja veefestivali organiseerimisele  kaasa aidanud avaliku ja kolmanda sektori esindajatele andsid tänukirjad festivali peakorraldaja Aivar Kokk ja Kasepää vallavanem Jüri Vooder.

„Juba viiendat korda toimunud Kalevipoja Kala- ja veefestivali korraldab ettevõtlik  ja võimekas meeskond. Seega võib loota, et selle sündmuse huvitavamaks ja köitvamaks muutmiseks ka mõndagi uut välja mõeldakse. Näiteks tuleva aasta festivali kultuuriprogrammis loodame  külastajatele tutvustada Kasepää valla kõige tuntumat kultuuripärandit  — kogu maailmas ainulaadset vanausuliste muusikat,” ütles Aivar Kokk, kinnitades ka, et festivali tuleks aastaringselt turismi- ja kaubandusüritustel ning  rahvakogunemistel tutvustada.

Jüri Vooderi arvates tasuks kokku leppida selleski, et festival saaks teoks igal aastal kindlal nädalavahetusel.

Kalevipoja Rulluisumaratoni läbiviijatele  avaldas tänu Jõgevamaa Spordiliidu Kalju tegevjuht Uno Valdmets, andis neile tunnustuskirjad ja kinkis  sammulugejad. „Maratoni organiseerimismeeskonda kuulumine eeldab ka head kehalist vormi, sammulugeja on liikumisaktiivsuse mõõtmiseks igati tarvilik,” kinnitas spordijuht, kelle sõnul on korraldajad  Kalevipoja uisumaratoni ja rulluisumaratoni  edaspidise toimumise suhtes positiivselt meelestatud. 

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus