Tulge omadele kaasa elama!

Kõik, kel vähegi tahtmist, võiksid seada täna sammud Jõgeva staadionile. Pettuma ei pea kohe kindlasti, sest oodata on tõsist ja tasavägist jõukatsumist. Loodetavasti lüüakse ka nii mõnigi staadionirekord. Ja mitu korda aastas meile ikka tippkergejõustik koju kätte tuleb?

Odaviskes saab näha tõeliselt tugevaid tegijaid ja loodetavasti on nende hulgas ka meie oma mees Mihkel Kukk. Temale tasub tõesti pöialt hoida, sest mullu jäi ta väga napilt vanameister Andrus Värnikule alla. Kas Värnik suudab tänavu Kukele üldse konkurentsi pakkuda või lahkub ta Jõgevalt nulliga? Kes kohale läheb, see näeb.

Tõeline “raskekahurvägi” on kohal ka kettaheites, olgugi, et olümpiavõitja Gerd Kanter sel kevadel Jõgeva staadionile ei jõua. Loodetavasti on heas vormis Aleksander Tammert, aga ka Raigo Toompuu. Ka kuulitõukes peaks pinget jätkuma.

Enda püstitatud Eesti rekordit kõrgushüppes (1.92) asub purustama kõrgushüppaja Anna Iljuštšenko. Kahjuks ei tee kaasa mitmekordne Eesti rekordinaine ja eelmisel aastal parimaks naissportlaseks tunnistatud Ksenija Balta, kes peab vigastuse tõttu vahele jätma mitmed suured tiitlivõistlused. Möödunud aastal püüdis Balta Jõgeval püstitada uut Eesti rekordit 100 meetri jooksus, millest toona jäi puudu kaks kümnendikku sekundit.

Põnevust peaks jätkuma tänavugi. Tulge siis omadele kaasa elama!

27. mai 2010

blog comments powered by Disqus