Tulevad neljandad Põltsamaa ettevõtluspäevad

Põltsamaa Ettevõtjate Liit ja Põltsamaa Linnavalitsus korraldavad tänavu neljandat korda kultuurikeskuses ja selle ümbruses ettevõtluspäeva. “Varasemateks ettevõtluspäevadeks on ilmunud ümbruskonna firmasid tutvustav teatmik. Seekord anname välja aga bro?üüri, kus lisaks praegustest firmadest kirjutamisele antakse ülevaade ka mitmete majandusharude ajaloost alates Eesti Vabariigi esimesest iseseisvusperioodist,” ütles Põltsamaa Ettevõtjate Liidu president Andres Vään.

Bro?üür koostatakse ja trükitakse kohalikus firmas Vali Press: “Me oleme igati huvitatud Põltsamaa majanduselu teemalistest fotodest ja mälestustest. Kellel on midagi pakkuda, mis trükist huvitavamaks ja sisukamaks teeks, võib meiega julgesti ühendust võtta,” ütles ajalehe Vali Uudised toimetaja Merike Kask.

Andres Vääna sõnul oodatakse Põltsamaa ettevõtluspäevale bokse ja väljapanekuid paigaldama firmasid ja asutusi Põltsamaa linnast, Põltsamaa, Puurmani, Pajusi, Imavere ja Kolga-Jaani vallast. “Ühtlasi on oodatud ka ettevõtted teistest Jõgevamaa piirkondadest, näiteks Siimustist, mis on traditsiooniderohke ja mitmekesine ettevõtluspiirkond,” lausus Vään.

Varasemaid Põltsamaa ettevõtluspäevi on juhtinud Margus Lepa, Margus Kastor ja Andres Vään. Tänavust tuleb juhtima poliitikasse pürgiv ajakirjanik Peeter Võsa.

“Põltsamaa ettevõtluspäev on kujunenud traditsiooniliseks ürituseks, mille läbiviimisel arvestame ka ettevõtjate soovidega. Seekordsel ettevõtluspäeval loome firmadele suuremad võimalused oma kaupade turustamiseks ja paneme suuremat rõhku ka meelelahutusele,” lubas Põltsamaa linnapea Jaan Aiaots.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus