Tulemas on rattamatkajate kokkutulek

Ürituse raames toimub rattamatk marsruudil Jõgeva?Rakvere, liigutakse peamiselt mööda kõrvalteid ja metsaradu, kuid üksikuid lõike läbitakse ka mööda Tartu-Jõgeva-Rakvere maanteed.

Suurem osa rattureid koguneb Jõgeva lähistele juba reede õhtul. . Ametlikult avab Jõgeva linnapea kokkutuleku laupäeva hommikul kell 9.30 Jõgeva keskväljakul ning sealt alustavad ratturid kahepäevast matka.

Rattamatka käigus tutvutakse paljude Jõgevamaa ja Lääne-Virumaa looduslike huviväärsustega, samuti jääb teekonnale mitmeid ajaloolisi paiku ja hooneid. Laupäeva õhtul toimuvad telklaagris rattateemalised jõu- ja vaimumõõtmised ning peetakse ühist lõkkeõhtut. Meeleolu aitab tõsta ansambel JÄÄ-ÄÄR, keskööl näeb öökino.

Kokkutulekule on oodatud kõik huvilised, kellele meeldib jalgrattal Eestimaad avastada või muidu tervislikult ja lõbusalt aega veeta. Mingit eriettevalmistust ega ka eelnevat matkamise kogemust pole osalemiseks tarvis. Vajalik on vaid rõõmus meel ning sõidukorras jalgratas. Vajadusel saab ratast ka rentida. Lisainformatsiooni ürituse kohta saab telefonil 53 477 477.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus