Tulemas on koolifilmifestival!

Sel sügisel esmakordselt toimuv koolifilmide konkurss on kasvanud välja vajadusest laiemalt tutvustada ja tunnustada õpilaste filme ning ühtlasi täita tühimik teiste edukalt toimivate kaunite kunstide, koolitantsu-, kooliteatri- jt festivalide seas.

Konkursile Koolifilm 2007 on oodatud igas ?anris ja igas tehnikas filmid. Esitada võib nii komöödia-, draama-, ulme- ja tragöödia- kui ka sega?anris 1?30-minutilisi originaalfilme. Võistlusele esitab filmi kool, tegijad võivad olla kuni 19-aastased koolinoored.

Kahepäevasele põhifestivalile, mis toimub Tallinna kinos Sõprus 9. ja 10. novembril, eelneb eelvoor, kus ?ürii valib välja paremad, huvitavamad või õpetlikumad filmid. Tööde esitamise tähtaeg on 19. oktoober, täpsem info ja nõuded filmide esitamiseks konkursile leiab Koolifilmi koduleheküljelt www.koolifilm.ee.

Koolifilmifestivali korraldab Kinobuss, toetavad Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Hansapanga projekt “Tähed särama?, Tallinna Kultuuriväärtuste Amet ja Tallinna Haridusamet.

Lisainfot saab Koolifilmi 2007 peakorraldajalt Ermo Säksilt (tel 5569 7900; ermo@kinobuss.ee).
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus