Tulekul Vooremaa juubelivõistlused

Järgmisel laupäeval, 16. novembril toimuvad Jõgeval spordikeskuses Virtus maakonnalehe Vooremaa 40. auhinnavõistlused maadluses. Seda koostöös Jõgeva maadlusklubiga Ramm. Tegemist on ainulaadse noorte maadlusvõistlusega Eestis, kus aastate jooksul on läbi käinud pea kõik Eesti koondislased.


Kuna osavõtjaid on Vooremaa auhinnavõistlustel arvukalt, siis esmakordselt maadeldakse tänavu Jõgeval korraga neljal maadlusmatil.

„Hetkel on registreerinud osalejaid 230 Eestist, Lätist ja Leedust. Kuid on oodata veel võistlejaid ka Soomest ning osavõtjate üldarvuks võib eeldada numbrit 300 või isegi enam,” ütles võistluste peakorraldaja Aimur Säärits.

Maadlusvõistlused osalevad kuni 15-aastased neiud ja noormehed.

Juubelivõistluste päev algab kell 10.45 mälestusküünalde süütamisega Jõgeval Piiri pargis Kristjan Palusalu mälestuskivi juures ja Ants Paju kodumaja ees. Auhinnavõistluste pidulik avamine algab kell 12 spordikeskuses Virtus.

Kuna võistlused toimuvad neljal matil, loodetakse vaatamata suurele osalejate arvule jõuda autasustamiseni juba kell 17. Poolfinaalid ja finaalid erinevates kehakaaludes algavad kell 15. Nagu ikka on võistlused publikule tasuta ja spordihoone uksed kõigile huvilistele avatud. Lisaks on võistlustest otseülekanne ka Youtube´is.

VOOREMAA  

blog comments powered by Disqus