Tulekul Eesti suurimad noortekonverentsid!

Konverentsi eesmärgiks on aidata noortel praktiliste ja mõtlemapanevate ettekannete kaudu mõista oma võimalusi ning julgustada gümnaasiumi peatseid lõpetajaid mõtlema sügavamalt tänaste otsuste tagajärgedele tulevikus. Samuti annavad konverentsid oluliste valikute ees seisvatele abiturientidele võimaluse kohtuda erinevate elualade ekspertidega.

Kahel päeval jagavad oma teadmisi, kogemusi ja mõtteid noortele paljud oma valdkonna tipptegijad. Paneeldiskussioonides arutlevad haridusvalikute ja edasiõppimise võimaluste üle minister Mailis Reps, abiminister Erkki Piisang, Elion Ettevõtted AS-i juht Valdur Laid, koolitaja Aivar Haller, Tallinna Ülikooli endine rektor Mati Heidmets ning BPS Eesti juht Marko Müürisepp.

Tööturu- ning karjääriküsimusi käsitlevad Tiina Saar ning Meelis Trumberg CV-Online?ist. Aivar Riisalu ettekanne keskendub otsuste tegemisele ja iseendaks jäämisele, Riho Rasmann räägib ettevõtlusest ja ettevõtlikkusest ning Aune Valk arutleb identiteediga seotud küsimuste üle. Veel tuleb juttu kapitalismist ja rahamaailmast (Peeter Koppel), välismaal õppimisest (Hannes Lents, Siim Sikkut ja Indrek Vainu) ning paljust-paljust muust!

Täpsemalt on kõigest võimalik lugeda ametlikul kodulehel www.voimalused.ee.

Konverentsil “Sinu võimalused 07” osalemiseks tuleb eelnevalt kodulehel registreeruda ja maksta osalemistasu 50 krooni.

Üritusele on õla alla pannud Haridus- ja Teadusministeerium, Hasartmängumaksu Nõukogu, Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Tallinna Haridusamet, Elion Ettevõtted, Estonian Business School, TallinnaTehnikaülikool, Audentes Rahvusvaheline Ülikool, Tartu Ülikool, SEB Eesti Ühispank, Euroopa Noored ja paljud teised.

Märt Aro

blog comments powered by Disqus