Tuleb kannatust varuda

“Rahu, ainult rahu!” armastas öelda parimais aastais parajalt paks mees, kui ta isikliku propelleri abiga Stockholmi katuste kohal vurades mõningatesse jamadesse sattus.

Nüüd on lood nii, et käesoleva aasta detsembris ja tõenäoliselt ka tuleva aasta algul peavad Sotsiaalkindlustusameti Lõuna Pensioniameti Jõgeva teenindusbürood külastavad inimesed end samuti kõigepealt rahulikuks sundima. Seejärel tuleb läbida paras kadalipp ning lõpuks jõutakse ka majja ja soovitud inimesteni. Sama saatus ootab ka firma Itak ning puuetega inimeste koja külastajaid. Madalad laed ja uksepakud tuleb läbida veidi kummargil ja edasi pole enam hullu.

Senini on kõik sujunud tõrgeteta. Inimesed saavad aru, et ebamugavused on ajutised ning asja võetakse huumoriga. Aga loomulikult – kes viriseda tahab, leiab põhjuse alati.

Ristiku tänava maja ukse ees aga õiendavad sinise telgi all Jõgeva Ehituse tublid töömehed. Firma soovib anda oma parima, et kodulinnas jälle üks maja korraliku ja pikalt oodatud sissepääsu saaks.

Kui ilmataat tööd laseb teha ning vajalikud materjalid kiiresti kätte saadakse, ei pea uue sissekäigu valmimist üldse väga kaua ootama. 

6. detsember 2012

blog comments powered by Disqus