Tublid inimesed pälvivad tunnustuse

 

Käes on aeg, mil organisatsioonid ja ettevõtted ning ühendused tublisid inimesi tunnustamiseks esitavad. Enamik omavalitsusi peab enne meie riigi sünnipäeva 24. veebruaril  aktusi ja tunnustamisõhtuid, kus väljavalituid austatakse.

Head inimesed, palun ärge nõudke tunnustatavate  kohaletulekut neile pidulikele sündmustele, ütlemata neile, milles asi. Palun austage inimeste soovi olla sel tähtsal hetkel kenasti riides ja korraliku soenguga, näha hea välja.  Neid momente, mil  meil on põhjust riietuda pidulikult ja end tõeliselt hästi tunda, tuleb elus niigi harva ette. Miks me neid siis ise veel vähendame?

Mitte ei tahaks, et kellegagi juhtuks sama, nagu sündis ühe kõrge tunnustuse pälvinuga, kes lava taga lapsi esinemiseks ette valmistas, kui kuulis oma nime välja hüütavat. Ta pidi minema rahva ette soenguta ja meikimata, tavalistes igapäevastes riietes, sest ta tuli sinna ju tööle! Nii jäi talle oma pidupäevast eelkõige meelde just see, kui halvasti ta end seal laval prožektoritesäras tundis.

Kingime siis kaasinimestele piduliku hetke, mille ta on oma tööga ära teeninud. Uskuge, tähtsad mehed, see ei pisenda teie endi tähtsust sugugi!

blog comments powered by Disqus