TPÜ/Kiili SK tõusis esiliiga ainuliidriks

Viis vooru TPÜ/Kiiliga sammu pidanud Rakvere PK II sai kuuendas voorus oma esimese kaotuse, jäädes võõrsil alla PPP/Falckile 65:82. Rakvere PK-ga tõusis tabelis ühele pulgale TTÜ, kes alistas 85:80 Team EBS/Scanweldi.
Viie võidu ja ühe kaotuse tasemele võib tõusta ka Videoplanet, kes oma kuuenda vooru kohtumise peab tuleval teisipäeval, kui ta vastaseks on seni kõik kohtumised kaotanud Audentes.
Esineliku selja taga on koguni viis meeskonda, kel kirjas 3 võitu ja 3 kaotust, nendeks on (reastatuna vastavalt korvide vahele): 5. PPP/Falck, 6. SK Antsla, 7. Jõhvi/Maidla, 8. Team EBS/Scanweld, 9. new balance Rapla II.

Neist SK Antsla jäi kuuendas voorus alla Rock II-le 92:101 ja new balance Rapla II alistas 112:99 Ehitustööriist/TTÜ.
Ehitustööriist/TTÜ ja Rock II koos Kohtla-Järve KK Hitoga jagavad 2 võidu ja
4 kaotusega kohti 10.-12. Eelmisel hooajal teise liiga võitnud Hito alistas viimati eelmise hooaja teise liiga hõbeda EPMÜ 98:72.
Tabeli kaks viimast on EPMÜ ja Audentes, kes on kaotanud kõik senipeetud kohtumised. Teatavasti esiliigas kahe ringi kokkuvõttes 13. ja 14. kohale jäänud meeskonnad mängivad esiliiga testturniiril teise liiga 2. ja 3. meeskonnaga selgitamaks need viimased meeskonnad, kes hoojaks 2005/2006 16-liikmeliseks paisuva esiliiga pääsme.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus