Tormasse soovitakse rajada maakonna korvpallikeskust

Sügisel viie aastaseks saavasse Torma spordihoonesse tahetakse juba uuest hooajast koondada treeningutele kõik maakonna paremad korvpallurid, et moodustada ühtne tugev võistkond, kes esindaks maakonda vabariiklikel võistlustel.

Torma spordihoone direktor Aarne Neimann avaldas rahulolu, et jätkuvalt on Tormas võistkonnad, kes täiendavad igal aastal spordihoone auhinnakappi. Lõppenud hooajal saavutasid Torma korvpallimehed maakonna meistrivõistlustel teise koha ning naisvõrkpallurid kolmanda ja viienda koha.

Veel on Neimannil hea meel selle üle, et jätkuvalt on mõlemale võistkonnale olemas ka järelkasv. “Paljud noormehed ja neiud lähevad edasi õppima ning siis saavad nad meil harvemini mängida. Sageli minnaksegi üle sellisesse võistkonda, mis asub  uuele koolile lähemal. Siiski käib siin trennis piisavalt noori, kes hiljem ka meeskonda ja naiskonda täiendama hakkavad,” lisas Neimann.

Torma spordiklubis on põhirõhk siiski korvpalli edendamisel. “Varem oli maakonnas korvpallikeskuseks Kuremaa, kuid nüüdseks on see lagunenud ja momendil pole siin ühtki sellist kindlat keskust, kus korvpalluritega tõsisemalt tegeldaks,” nentis Neiman ning kinnitas, et Torma spordihoone ja spordiklubi saaksid selle lünga täitmisega ideaalselt hakkama. “Plaanin selle projekti käima lükata juba uuest hooajast. Saaks siia kokku kutsuda kõik maakonna paremad korvpallurid ja moodustada ühtselt tugeva meeskonna, kellega esindada maakonda vabariiklikel võistlustel,” ütles Torma spordihoone juht.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus