Tormas selgusid Jõgevamaa meistrid rannavõrkpallis

Torma rannavolleväljakutel mängisid Jõgevamaa meistritiitlile tüdrukud ja naised. Võistlusel osalesid vaid Jõgeva valla võrkpallurid. Torma võrkpallurid kasutasid koduväljaku eelise ära ja jätsid kõik esikohad koju.


8. augustil selgitati paremad naiste arvestuses. Turniirile registreerus kolm paari. Teist aastat järjest võitsid esikoha Anette Välb ja Liis Urvik. Kaisa Neimann ja Marili Aru saavutasid teise ning Kairin Tammel ja Kristin Pütsepp kolmanda koha.
18. augustil jätkusid meistrivõistlused tütarlaste turniiriga. Kogunesime paar päeva enne võistlust rannavõrkpalli suvelaagrisse. Ilmad olid päikeselised ja tüdrukud said korralikult harjutada. U14 vanuseklassis võitsid Triin Urvik ja Greete Põder, teine koht Lenna Mägi ja Kerttu Põder. U16 vanuseklassis olid parimad Maili Patrikats ja Izabel Borovkov, teiseks jäid Sirli Pärn ja Liisi Lindsalu. U18 tütarlaste turniiril olid parimad Anette Välb ja Kaisa Neimann, esikolmikusse mahtusid ka Liis Urvik ja Marili Aru ning Kairin Tammel ja Kristin Pütsepp

AARNE NEIMANN

blog comments powered by Disqus