Torma vald tunnustas Sadala kooli parimat õpetajat

Sadala põhikooli õpilased on valinud parimaks õpetajaks Angela Saksingu, keda seoses Eesti Vabariigi 96. aastapäevaga tunnustati Torma valla aukirjaga.

Sadala kooliõpilased valisid algklasside ja inglise keele õpetaja Angela Saksingu parimaks õpetajaks salajasel hääletamisel. “Olen püüdnud laste huvisid suunata ja arendada ning pakkuda neile võimalusi vaba aja sisustamiseks. Kohalikus noortekeskuses oleme küpsetanud piparkooke, korraldanud moeetendusi. Kombeks on ka ühiselt laste sünnipäevi tähistada,” rääkis pedagoog.

Angela Saksingu sõnul huvituvad Sadala kooli õpilased  ajaloost. “Tähelepanelikult on uuritud vanaaegseid fotosid Sadalast ja selle ümbrusest, mida olen kooli kaasa toonud. Räägime ka olulistest sündmustest Eestis ja maailmas. Välismaailmas toimuvast elatakse praegu ennekõike kaasa sündmustele Ukrainas,” rääkis esimese klassi juhataja, kes korraldab huvitavaid ettevõtmisi kogu kooliperele.

Kultuuritöötaja Valdi Reinasele on Angela Saksing abiks Sadala kooli näiteringi juhendamisel. Näitlemist ja rahvatantsu harrastab ka kooli parima õpetaja poeg Martin Saksing.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus