Torma sügisturniiri võitis Illuka võistkond

Möödunud laupäeval tähistati Torma spordihoone viiendat sünnipäeva võrkpalli sügisturniiriga, kus üksteiselt võtsid mõõtu seitse segavõistkonda.

 

Võrkpalli sügisturniiri on Torma spordihoones peetud juba varasematel aastatel, kuid tänavu otsustati see võistlus ühendada spordihoone sünnipäeva tähistamisega. Võistlusel osales seitse võistkonda, kusjuures kolm neist olid pärit väljastpoolt maakonda. Lisaks kahele Mustvee, Torma ja Vaimastvere võistkonnale oli kohal kaks võistkonda Tartust ning üks Ida-Virumaalt Illuka vallast. Igas võistkonnas oli kolm naist ning kolm meest. Et mäng võrdsem oleks, ei tohtinud mehed naiste lööke blokkida ning keelatud oli ka hüppelt servimine.

Kohe esimestest kohtumistest oli näha, et Illuka, Mustvee harrastajate ning Tartu võistkonnad on teistest peajagu üle. Alagruppidest puksiti välja Tartu Laura, Vaimastvere ning Torma, kolmanda koha nimel mängisid Tartu ning Mustvee. Pärast pingelist võitlust ja pikki pallivahetusi pidi Mustvee võistkond tunnistama Tartu paremust.

Finaalis olid vastamisi Illuka ja Mustvee Harrastajate võistkond, kes olid äärmiselt võrdsed. Mustvee naised olid tehniliselt tugevamad, Illuka mehed seevastu jõulisemad. Võidu otsustasidki lihtsad tehnikavead, võrku löödud servid ning võistkonna kehv koostöö. Kaks äärmiselt pingelist geimi suutis siiski võita Illuka valla võistkond.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus