Torma Sport sai hooaja napima võidu

SK Torma Sport korvpallimeeskond alistas möödunud reedel Torma spordihoones peetud Eesti meistrivõistluste teise liiga kohtumises EMÜ SK 90:81 (16:20, 26:25, 30:17, 18:19). Poolaja kolme punktiga kaotanud tormalased panid oma paremuse maksma kolmandal veerandil ning suutsid kättevõidetud edu hoida lõpuvileni. Torma mängijatest oli 18 punktiga resultatiivseim Brett Nõmm. Johannes Välb tõi oma meeskonnale 17, Vallo Allingu 14, Roland Olesk 12 ja Jaanus Annok 10 punkti. Märt Tralla andis 8 resultatiivset söötu, lauavõitluses oli kodumeeskonnast 9 palliga parim Roland Olesk. Johannes Välbi katmisel tegid tartlased 8 isiklikku viga.

Täiseduga jätkav Torma meeskond on meistrivõistluste neliteist mängu võitnud keskmiselt 32,6-punktise vahega, senine napim võit pärines detsembri algusest, kui TÜ/Rock III alistati 10 punktiga.

Põhiturniiri viimases kohtumises on tormalased homme õhtul kell 19 koduhallis vastamisi Tartu Terminaaliga.