Torma lasteaias kestab südamenädal

 

Torma lasteaias Linnutaja kestval südamenädalal räägitakse laste tervise hoidmisest, korraldatakse spordisündmusi ja õpitakse valmistama tervislikku toitu.

Südamenädal avati esmaspäeval lasteaia saalis, kus muusika- ja liikumisõpetaja Maire Tamm rääkis lastele ja töötajatele tervislikest eluviisidest ja südame tegevusest,  illustreerides oma juttu teemakohaste piltide ja plakatitega.

“Matkamas käsime aga Rahuoru pargis. Kuue-seitsmeaastased poisid osalevad võistlusel “Linnutaja rammumees”, kus võetakse mõõtu 5X10 m süstikjooksus, takistusriba läbimises, kilogrammise sangpommi tõstmises ja teistelgi spordialadel. Võitja kuulutatakse välja reedel. Samal päeval valmistavad tüdrukud koos õpetajatega tervislikest toiduainetest torte. Kindlasti kasutatakse tortides kohupiima ja puuvilja,” ütles lasteaia juhataja Kaja Ivask.

“Südamenädal on meie lasteaias traditsiooniline kevadsündmus, mille tänavu otsustasime korraldada käesoleval nädalal, pidades silmas, et 7. aprillil tähistatakse ka ülemaailmset tervisepäeva,” lisas ta.

JAAN LUKAS   

blog comments powered by Disqus