Torma kaotas Paidele kaheksa punktiga

Möödunud reedel Paides mängitud Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri kolmanda vooru kohtumises kaotas SK Torma Sport kohalikule Viking Window’le 76:84 (23:19, 12:29, 17:21, 24:15).

Kohtumise algul kaotusseisu jäänud Torma meeskond läks Roland Oleski tabamuse järel 15:14 juhtima ning võitis avaveerandaja esiliiga valitsevate meistrite vastu nelja punktiga. Teisel veerandajal tabas külalisi aga ligi kuueminutiline mõõn ning Paide meeskond saavutas poolteist minutit enne poolaja lõppu Rait Keerlese kaugviske järel juba 48:30 eduseisu. Ligi kahekümnepunktine kaotusseis püsis tablool otsustava veerandajani, siis suutsid tormalased eeskätt Marten Järviku tabavate kaugvisete toel vahet vähendada.

Rohkem kui poole Torma meeskonna punktidest viskasid Marten Järvik ja Johannes Välb, kes kogusid vastavalt 24 ja 22 punkti. Jaanus Annok lisas tormalaste kontosse 10 ning Ako Tõnissoo 8 punkti. Võitjatest olid vastavalt 16 ja 15 silmaga resultatiivsemad Siim Kams ja Rait Keerles.

A-alagrupis ainsana täiseduga jätkav Paide Viking Window on võitnud mõlemad senised kohtumised. Torma Spordil ja Tartu Kalev/Estikol on kolmest kohtumisest kirjas kaks ning Kohila/Telia SK/Webware’l ja EMÜ SK-l üks võit. Tamsalu Los Toros/Viru Haigla on kaotanud mõlemad senipeetud kohtumised.

Homme õhtul kell 20 läheb Torma Sport koduhallis vastamisi Kohila meeskonnaga.