Töötukassa tänas maakonna parimat tööandjat ja koostööpartnerit

Eesti töötukassa tänas eelmise aasta parimaid tööandjaid ja koostööpartnereid ning kuulutas välja aasta alustava ettevõtja 2019. Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ütles tänuüritusel tunnustuse saajatele: „Hea koostöö ei tähenda meeldivaid koosviibimisi, koostöö tugevust näitab see, kuidas saadakse hakkama raskes olukorras. Mul on hea meel, et meil on tugevad partnerid ja tööandjad.“


Alustav ettevõtja 2019 on Põlvamaal elav Andi Jaaska, kes tegi oma ettevõtte 2018. aasta kevadel. Tema ettevõte OÜ MK-Metsatööd tegeleb metsatöödega ‒ tehakse harvendusraiet ja istutatakse metsa.
Jõgevamaa aasta tööandja on Löögirühm OÜ. Hoolimata väikesest meeskonnast on ettevõtte teod suured. Löögirühm paistab silma vastutulelikkuse ja heatahtlikkusega. Ettevõtte juht Agu Jürgenson ei kõhkle võtta oma käe alla hakkajaid noori, et anda neile põhjalik väljaõpe ja maksta head palka.
Jõgevamaa aasta koostööpartner on Tartu vangla kriminaalhooldusosakonna Jõgeva esindus. Esile tõsteti Tartu vangla kriminaalhooldusosakonna Jõgeva esinduse töötajaid Piret Avi ja Helin Zood, kes leiavad keerulistes olukordades alati lahenduse. Töötukassa tänas tööandjaid ja koostööpartnereid kaheksandat korda.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus