Tiiu Peäske meistriklass Põltsamaa muusikakoolis

Põltsamaa muusikakoolis on juba aastaid tavaks korraldada erinevate erialade meistriklasse. Kooli kutsutakse sel puhul tuntud õppejõude kas keskastme või kõrgemast muusikaõppeasutusest, kes konsulteerib õpetajaid ja töötab õpilastega. “Külalise antud hinnang on õiglane ja kogemused on kasulikud nii õpetajatele kui ka õpilastele. Meistriklasse oleme korraldanud viiuli erialal varemgi ja Tiiu Peäske polnud meie koolis sugugi mitte esimest korda. Külalisõppejõude on käinud ka t?ello, flöödi ja klaveri erialalt,” ütles kooli direktor Anne Kaus.

Seekord viibis Tiiu Peäske koolis terve pika päeva ning kohalikud viiuliõpetajad said jälgida, kuidas meister õpilastega töötas. Kokku mängis Tiiu Peäske käe all üle kümne õpilase. Et peagi on tulemas üleriigiline viiuliõpilaste konkurss, kulusid külalise õpetused marjaks ära. Põltsamaa muusikakooli õpetajate tööd hindas Tiiu Peäske väga kõrgelt ning leidis, et siin ollakse õpetamisega õigel teel.

Tiiu Peäske töötab muusikaõpetajana nii Tallinna muusikakoolis kui ka Rakvere Kauri erakoolis. Teda tuntakse väga hinnatud pedagoogina, kelle õpilased on kõikvõimalikel konkurssidel alati kõrgeid kohti saavutanud.

VAIKE KÄOSAAR  

blog comments powered by Disqus