The Weird Band mängis Ruhnus noorsootöö liikuma

Projektiürituse, mida korraldas MTÜ Helesinine Unistus, eesmärkideks oli äratada Ruhnu elanikes huvi noorsootöö vastu, tutvustada noorsootööd Ruhnu noortele, pakkuda välja erinevaid vaba aja veetmise võimalusi, sisustada Ruhnu elanike vaba aega, algatada Ruhnu noori isetegevusele ja tutvustada mandri noortele saare eluolu.

Üritusel osalesid tuntud noorteühingud, nagu Eesti 4H ning Euroopa Noored. Päevaprogrammi kuulusid igasugused mängud, mille käigus tutvustati oma noorteklubi või -ühingut teistele. Tutvuti ka omapärase miljööga Ruhnu saarega. Üles astusid kõhu- ja breiktantsijad ning beatbox?iga tegelevad noored. Pidulikult avamiselt ei puudunud ka Ruhnu vallavanem Aare Sünter.

Igal õhtul esines üks noortebänd. Neljapäeval oli selleks Palamuse ansambel The Weird Band, reedel Second Door Right ja laupäeval The Decoy.  Palamuselt pärit rokki viljeleva The Weird Bandi liige Karmo Toome rääkis, et üritus oli väga hästi korraldatud ja tema isiklikult jäi väga rahule.

?Päevaplaan oli hästi paigas, vaba aega jätkus piisavalt ning ka toidud olid väga head,? lisas Toome. Ürituse raames anti välja ka ?Ruhnik?, mis on aasta Ruhnu inimesele antav karikas. “Ruhniku” pälvib inimene, kes on Ruhnu arenguks ja elu edendamiseks kõige enam panustanud ja pingutanud. ?Ruhniku?  saaja valitakse Ruhnu inimesi küsitledes.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus