Tervisepäevade finaal toimub pühapäeval

Tuleval pühapäeval peetakse spordihoones Virtus Jõgeva Tervisepäevade finaalüritus, kus programm on tavapärasest pikem ja sisukam ning kõikidel tänavustel tervisepäevadel osalenute vahel loositakse välja perepakett Pühajärve spaasse.

Tervisepäevade finaalüritusel võtavad teiste hulgas osa ka kesksuvisel tervisepäeval osalenud Bonsuna spordiklubi liikmed. Suvel andis Jõgeva linna staadionil näidisesinemise kulturismi maailmameister Marek Kalmus, soojendusvõimlemise ja võitluskunstidel põhineva aeroobikatrenni viis läbi Janika Jürgenson. Sel pühapäevalgi nõustavad jõusaalis mehi ning viivad laste treeninguid läbi  Bonsuna klubi liikmed.

Naiste aeroobikat ja jõusaalitreeninguid juhendab Esta Pilt, kes on tänavune Eesti meister kulturismis ja bodyfitnessis. Võimlemistreeninguid aitab läbi viia ka Tulbi spordiklubi aeroobikatreener Hedi, kes tutvustab tervisepäeva naisosavõtjatele muu hulgas ka BoxMix aeroobikat.

Tänavusel viimasel tervisepäeval on võimalik end kurssi viia ka tervisliku toitumise põhitõdedega. Sel teemal räägib Tiina Kask Eesti Õdede Liidust. Kohal on ka Eesti Punane Rist, kes tutvustab elustamisvõtteid. Kohapeal on võimalik tutvuda ka geenivaramu tegemistega. 

Nende vahel, kes lõppeval hooajal kõigil tervisepäevadel osalesid, loositakse pühapäeval välja peaauhind, milleks on nädalavahetuse perepakett Pühajärve Spaasse. Auhindu jätkub ka neile, kes pole kõikidele üritustele jõudnud.

Lõpuks tutvustavad tervisepäevade korraldajad ka järgmise aasta plaane. Üritusesarja üks korraldajatest Aimur Säärits lubas, et tuleval aastal kavatsetakse korraldada Jõgeva linna ja valla ühiseid tervisepäevi.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus