Teises liigas lõppesid alagrupimängud

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustel jäähokis lõppesid II liigas alagrupimängud. Jõgevamaa HK II meeskond kaotas viimastes mängudes võrdse tulemusega 3:4 nii Uudeküla Pätsile kui ka Pärnu HK-le ning pidi leppima teises alagrupis kolmanda kohaga. Seega jätkatakse mängudega II liiga teisel finaalturniiril.

Alagrupi viimane otsustav mäng peeti Viljandi jäähallis möödunud pühapäeval HK Pärnuga. Jõgeva meeskond võitis avakolmandiku 1:0, kui 15 sekundit enne vaheaega viis Alari Kütt meeskonna juhtima. Teisel kolmandikul haarasid initsiatiivi pärnakad ja juhtisid 27. minutiks 2:1. Kolmandiku eelviimasel minutil jõudis Jõgeva siiski 2:2 viigini. Värava autoriks Vaiko Vadi.

Kolmanda kolmandiku esimese viie minutiga asus aga Pärnu 4:2 juhtima. Jõgeva meeskonnal oli küll rohkem pealeviskeid ja häid väravavõimalusi, kuid vastaste väravavahti üle kavaldada ei õnnestunud. Alles neli minutit enne lõpuvilet oli täpne Toomas Peterson, vähendades kaotusseisu minimaalseks. Kuid järelejäänud minutitega skoor enam ei muutunud ja Jõgeva pidi taas vastu võtma valusa 3:4 kaotuse.

Sellega kuulus Jõgevamaa HK II meeskonnale alagrupis kolmas koht ühe võidu ja kahe kaotusega ning väravate suhe 15:10. Nii jätkatakse mänge II liiga teisel finaalturniiril, kus selgitatakse kohad 5.-8.-ni.